Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Ürünlerimizin tamamı 1. sınıf hakiki derilerden imal edilmektedir. Genellikle kurbanlık olarak kesilmiş koyun ve kuzu derileri kullanılmaktadır. Yapay deri üretimin hiç bir aşamasında kesinlikle kullanılmamaktadır.

Hayır. Ürünlerimizin imalatında domuz derisi kesinlikle kullanılmaz.

Evet. Tüm ürünlerimiz İzmir’de bulunan deri imalat atölyemizde el işçiliği ile imal edilmektedir.

Özel model taleplerini atölyemizin iş yoğunluğuna göre kabul edebilmekteyiz. Ayrıca özel siparişlerde ekstra kalıp maliyeti oluşmaktadır.

cakaderi.com online mağazamızdan sipariş verebileceğiniz gibi 0545 544 5464 nolu Whatsapp hattımızdan mesaj yoluyla veya telefon görüşmesiyle sipariş verebilirsiniz.

Öncelikle kol boyu ölçüsü, koltuk altından göğüs çevresi ölçüsü, göbek deliği üzerinden göbek çevresinin ölçüsü ve basen çevresi ölçülerinizi doğru aldığınızdan ve teslimat adresinizle birlikte iletişim bilgilerinizi bize doğru bildirdiğinizden emin olunuz.

Ödemenizi Banka Havale/EFT, Kredi Kartı, Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Teslimat süresi, ürünler kargoya verildikten sonra 1-3 iş günüdür. Bu süreler genel teslimat süreleridir. Tarafımızdan kargoya teslim edilen siparişlerle ilgili olarak yaşanacak gecikmeler seçmiş oldğunuz kargo firmasının sorumluluğu altındadır. Teslimat süresi bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Siparişinizde seçmiş olduğunuz ürün firmamızdan kontrol edilerek paketlenmektedir. Yapılan kontroller sayesinde, firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderim yapılma ihtimali yoktur. Teslimat aşamasında, kargo görevlisinden paketinizi teslim almadan önce mutlaka dış pakette herhangi bir zarar, bozulma, deforme olup olmadığını kontrol ediniz. Herhangi bir problem var ise, kargo görevlisine tutanak tutturunuz ve paketi geri gönderiniz. Tutanak, kargo firmalarının hasarlı paketlerin tespiti ile ilgili olarak vermiş olduğu bir hizmettir. Ürün tutanak ile birlikte firmamıza iade edilir ve gerekli kontroller yapılarak siparişiniz tekrar işleme alınır.

Modeli üretirken sizin beden ölçülerinizi aldıktan sonra üretime geçtiğimiz için bu oldukça düşük bir ihtimal. Bununla beraber, düzeltme işlemini ücretsiz yapıyoruz. Örneğin kolu uzun geldiyse kısaltabilir veya bedeni bol geldiyse daraltabiliriz. Fakat dar gelen bir ürünü maalesef genişletmemiz mümkün olmamaktadır.

Caka Deri olarak “Kendini Özel Hisset” mottosuyla hizmet veriyoruz. Vermiş olduğunuz siparişlerde memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Bu nedenle yeni vermiş olduğunuz ya da teslim aldığınız siparişlerde koşulsuz şartsız değişim ve iade imkanı sunuyoruz. Yeni vermiş olduğunuz siparişte değişiklik yapmak için, sipariş kargoya verilmeden bizimle irtibata geçmeniz ve yeni siparişinizi bildirmeniz gerekmektedir